+380 95 145 12 02

Аутсорсинг складського персоналу для вантажно-розвантажувальних робіт (ВРР)

Вам необхідні послуги вантажників на склад для вантажно-розвантажувальних робіт, але знайти відповідних фахівців не вдається? Може ви потребуєте масового підбору персоналу для роботи на складі, а часу на це немає? Або ж вам не вигідно наймати в штат вантажників, особливо якщо їх послуги вам потрібні на короткі терміни?

Якщо ви ствердно відповіли хоч на одне питання, тоді найкращим рішенням для вас стане аутсорсинг вантажників від компанії "Sahno Group".

Звичайно, ви можете замовити послуги з розвантаження і навантаження вантажу в компанії, що спеціалізується на таких видах робіт, однак майте на увазі, що часто ціни на їх сервіс невиправдано високі, і для вас це обійдеться досить дорого. Тому аутсорсинг персоналу - це не тільки швидкий і якісний підбір необхідних фахівців, а ще й вигідний з економічної точки зору.

Підбір тимчасового персоналу на вантажно-розвантажувальні роботи

Кожна організація, яка займається виробництвом, мережевою торгівлею, переїздами або іншими видами діяльності, де потрібно вантажоперевезення з вантажниками рано чи пізно стикається з проблемою відсутності належної кількості кадрів. Це може бути тимчасова / сезонна потреба, при якій наймати співробітників в штат вкрай невигідно і важко. В цьому випадку аутстаффінг стає найбільш вигідним рішенням.

Наша аутсорсингова компанія "Сахно Груп" допоможе підібрати кваліфікованих фахівців і найняти вантажників на роботу до вас на склад без додаткового головного болю і фінансових втрат. Крім цих працівників, ми також підбираємо і інший складської персонал, наприклад, комплектувальників, водіїв ричтраку та інші спеціальності.

Залежно від обсягу роботи на складах ви можете замовити вантажників недорого на термін від 1 тижня до більш тривалого періоду в Києві і області.

Для вашої зручності ми знайдемо фахівців для будь-якого виду ВРР:

Переваги аутсорсингу вантажників з Sahno Group

Наша аутсорсингова компанія гарантує надання підготовлених і відповідальних працівників, які виконають всі поставлені завдання щодо завантаження й розвантаження вантажу.

Як замовити послугу з аутстаффінгу вантажників

Заявку на індивідуальний прорахунок послуги аутсорсингу вантажників ви можете здійснити:

Етапи роботи разом з нами

  1. Заявка на послугу
  2. Індивідуальний розрахунок вартості
  3. Обговорення всіх деталей проекту
  4. Оформлення договору
  5. Старт роботи і закриття ваших потреб
  6. Звітність та оплата після виконання зобов'язань

 

Наші клієнти

Ціни

Як розрахувати Вартість наших послуг?

Кожен з наших Клієнтів має особливий бізнес під який ми проводимо персональний розрахунок

Я приймаю угоду про політику конфіденційності

go top button