+380 95 145 12 02

Стікерувальники на аутсорсинг

Вам необхідні стікерувальники товару на склад, але немає часу на пошук співробітників? А може вашій організації просто невигідно наймати працівників в штат? Наша аутсорсингова компанія допоможе вам з будь-якими питаннями, пов'язаними з підбором і працевлаштуванням лінійного персоналу.

Аутстаффінг стікерувальників і маркувальників дозволяє значно зменшити витрати на утримання штатних працівників, а також звільняє час, які ви можете витратити для оптимізації необхідних бізнес-процесів.

Послуги стікерування товару на складі

Стікерування необхідне для кожної одиниці товару, і є важливим етапом підготовки продукції до реалізації. На стікерах вказується коротка інформація про продукт, а також особливі значення (літери, коди, цифри тощо) завдяки яким споживачеві легше орієнтуватися і вибирати необхідну річ, а консультантам і комірникам - швидко знаходити її на складі. Робота стікерувальників має на увазі ручну поклейку даних етикеток, найчастіше на задній стороні товару.

Основні завдання, які повинно виконувати маркування товару:

Як бачимо, стікерування готової продукції важливе для кожного виробництва, тому виконувати роботи по маркуванню товару слід з особливою уважністю і обережністю. У маркувальників і стікерувальників також є розрядна сітка, тому в залежності від ваших потреб ми вам допоможемо найняти на роботу стікерувальників з необхідними компетенціями.

Аутсорсинг стікерувальників в Києві і області

Оскільки стікерувальники і маркірувальники товару досить затребувані в сфері торгівлі, фармацевтики, логістики, а також на виробництвах, то питання про наймання даних співробітників іноді може стати критично важливим. Особливо в періоди підвищення попиту, стрибків продажів, розширення асортименту або збільшення обсягу кількості продукції.

Щоб швидко, а головне безпроблемно і вигідно вирішити проблему з нестачею персоналу найкраще замовити послугу аутсорсингу в компанії "Sahno Group".

Ми допоможемо вам оперативно підібрати необхідну кількість професійних маркувальників на будь-який термін. 

Переваги аутсорсингу персоналу для стікерування і маркування товару за Sahno Group

Наша аутсорсингова компанія гарантує надання кваліфікованих і відповідальних працівників, які виконають всі поставлені завдання в строк.

Як замовити послугу з аутстаффінгу маркувальників

Заявку на індивідуальний прорахунок послуги аутсорсингу стікерувальника або маркірувальника ви можете здійснити:

Етапи роботи разом з нами

  1. Заявка на послугу
  2. Індивідуальний розрахунок вартості
  3. Обговорення всіх деталей проекту
  4. Оформлення договору
  5. Старт роботи і закриття ваших потреб
  6. Звітність та оплата після виконання зобов'язань

Наші клієнти

Ціни

Як розрахувати Вартість наших послуг?

Кожен з наших Клієнтів має особливий бізнес під який ми проводимо персональний розрахунок

Я приймаю угоду про політику конфіденційності

go top button