+380 95 145 12 02

Водії електронавантажувачів

Карщики, вони ж машиністи автонавантажувачів є одними з найбільш потрібних фахівців на склад. Складно уявити хоч одне промислове, будівельне або логістичне підприємство, якому б була не потрібна послуга погрузки товару за допомогою спеціалізованої техніки.

Великі торгові мережі, а також складські господарства використовують для цих цілей річтраки, штабелери, але далеко не кожна компанія може собі дозволити утримувати в штаті водія вилочного навантажувача, особливо якщо його послуги потрібні тільки на певний період.

Крім того, іноді виникає необхідність в наймі кількох водіїв одночасно, або ж після покупки сучасного обладнання, штатні співробітники не знають як з ним працювати, і вам потрібен досвідчений карщик з особливими навичками.

Аутсорсинг водіїв автонавантажувачів, карщиків

Наша компанія "Sahno Group" допоможе вам з пошуком і наймом водія річтраку, заощаджуючи ваш час і гроші. Аутсорсинг карщика дозволить вирішити будь-які завдання, що стосуються навантаження і розвантаження товарів, їх переміщення, укладання в штабель та іншими видами операцій.

Ми підберемо вам співробітника необхідної кваліфікації, який зможе управляти будь-спецтехнікою:

і т.д.

Всі операції з оформлення, нарахування та виплати заробітної плати, забезпечення соц.гарантий і звільнення повністю лягає на наші плечі, тому вам не доведеться про це турбуватися.

Чому варто замовити послугу аутсорсингу водіїв електронавантажувача на склад

Разом з нами ви зможете ефективно управляти своїми складськими операціями та не перейматися нестачею робочої сили під час підвищеного попиту, масових відпусток або звільнення. Крім того, аутсорсинг складського персоналу дозволить вам знизити витрати на зарплату, яку потрібно було б платити штатному співробітникові, в тому випадку, коли роботи немає і він тиняється без діла.

Разом з "Sahno Group" ви зможете регулювати кількість працівників складу відповідно до поточного завантаження, уникаючи як надлишкової праці, так і простоювання.

Свою економічну вигоду від такого підходу можете оцінити тільки ви.

Як замовити послугу по аутстафінгу персоналу для складу

Заявку на індивідуальний прорахунок послуги аутсорсингу комплектовщиков ви можете здійснити:

Етапи роботи разом з нами

  1. Заявка на послугу
  2. Індивідуальний розрахунок вартості
  3. Обговорення всіх деталей проекту
  4. Оформлення договору
  5. Старт роботи і закриття ваших потреб
  6. Звітність та оплата після виконання зобов'язань

Наші клієнти

Ціни

Як розрахувати Вартість наших послуг?

Кожен з наших Клієнтів має особливий бізнес під який ми проводимо персональний розрахунок

Я приймаю угоду про політику конфіденційності

go top button