+380 95 145 12 02

Логістичний аутсорсинг: що це і в чому його переваги

Логістика — невід'ємна частина багатьох компаній, які займаються виробничою діяльністю. Але крім того, складська і транспортна логістика — це ще додаткові зусилля і досить немаленька стаття витрат, яка лягає на плечі підприємства. І чим більша компанія, тим більше з'являється навантаження на персонал і витрат на їх утримання, що може значно "бити" по фінансам. І тут на допомогу приходить аутсорсинг логістичних послуг, який допоможе оптимізувати витрати і забезпечити безперебійний ланцюжок поставок.

Що таке аутсорсинг в логістиці?

Аутсорсинг логістичних послуг  це передача всіх процесів, пов'язаних зі зберіганням, переміщенням і доставкою товару третій стороні (фірмі або групі компаній).

Оскільки далеко не кожна організація має на балансі складські приміщення та ресурси для здійснення логістичних операцій, то аутсорсинг  це єдиний правильний і вигідний варіант співпраці.

Дана послуга допомагає компанії-замовнику зменшити витрати при здійсненні поставок, а також скоротити витрати на штатних співробітників і кадровий персонал, переклавши відповідальність за це професійному підряднику. Завдяки цьому компанія може сконцентруватися на основних видах діяльності, і не розпорошуватися на непрофільні активності, що принесе бізнесу більше вигоди.

Фактично, логістичний аутсорсинг це делегування обов'язків логістичних бізнес-процесів, які включають такі операції:

Кому потрібен аутсорсинг логістики?

В першу чергу, тема аутсорсингу повинна цікавити власників бізнесу, а також керівників підприємств, адже делегування другорядних бізнес-процесів дозволить збільшити перспективність проекту і прискорити його розвиток.

Але навіть якщо компанія вже має в наявності склади і всю необхідну техніку для транспортування, навантаження і розвантаження товарів, то питання може виникнути з персоналом, а точніше з нестачею кваліфікованих кадрів і обмеженим бюджетом на штатних співробітників. З цим завданням допоможе впоратися аутсорсинг складського персоналу. Саме завдяки йому компанії зможуть регулювати кількість співробітників в залежності від сезону і попиту і грамотно розподіляти його бюджет при цьому знижуючи навантаження на кадровий відділ.

Переваги аутсорсингу

Аутсорсинг логістичного персоналу і послуг має безліч вигод, які безпосередньо пов'язані з ефективністю і економічної складової, що допоможе вам отримати наступні переваги:

Як бачимо, аутсорсинг логістичних послуг досить вигідна форма співпраці, тому багато компаній давно вже нею користуються. Це допомагає не тільки налагодити всі операції, але і оптимізувати їх таким чином, щоб отримувати максимальну вигоду при мінімальних зусиллях.

Наші клієнти

Ціни

Як розрахувати Вартість наших послуг?

Кожен з наших Клієнтів має особливий бізнес під який ми проводимо персональний розрахунок

Я приймаю угоду про політику конфіденційності

go top button