+380 95 145 12 02

Як підвищити ефективність логістики за допомогою аутсорсингу

З плином часу конкуренція на ринку набирає божевільні обороти, що змушує більшість компаній сильніше "затягувати паски". Щоб утримуватися на плаву, власники бізнесів змушені знижувати витрати, а також скорочувати витрати на другорядні бізнес-процеси, в тому числі і на транспортування, фокусуючись на своїй основній діяльності.

Навіщо потрібна оптимізація логістики?

Оптимізація логістики — як раз одне з таких рішень, що направлено на зниження операційних витрат і підвищення конкурентоспроможності на ринку. Від ефективності логістичних операцій також залежить і рівень сервісу у вашій фірмі, який відіграє важливу роль у взаємовідносинах з клієнтами.

Компанії-виробники, а також сфера рітейлу найбільш залежні від ланцюжка поставок, так як досить вагома частина бюджету йде на її обслуговування. Тому саме для них питання оптимізації і підвищення ефективності логістики стає одним з найбільш пріоритетних.

Аутсорсинг, як спосіб підвищення ефективності ланцюжка поставок

Аутсорсинг логістики останнім часом стає досить поширеною послугою серед власників середнього і великого бізнесу. Як правило, до такого виду співпраці вдаються в тих випадках, коли гостро постає питання про збереження своїх позицій на ринку або швидкому масштабуванні. Тут головною перевагою логістичного аутсорсингу стає його автономність. Компанії більше не потрібно витрачати свої тимчасові ресурси і фокусуватися на завданнях і проблемах, пов'язаних з ланцюжком поставок. Ця відповідальність повністю лягає на плечі підрядника, а значить замовник в цей час може повністю зосередитися на своїх ключових бізнес-процесах і розподілити тимчасові, кадрові, і грошові ресурси більш раціонально.
 
До того ж, поклавшись на надійного партнера по логістиці, у якого вже відбудована і роками перевірена робоча схема, ви можете уникнути "набивання своїх шишок" і скоротити витрати на власну логістичну діяльність. Якщо брати до уваги зарубіжні компанії, то ви помітите, що їхні витрати на логістику, за умови, що вони користуються послугами логістичних провайдерів, не перевищують 1-2%. Але при цьому якість сервісу постійно поліпшується, що призводить до ще більшого зростання продажів.

Які проблеми допоможе вирішити логістичний аутсорсинг:

Наші клієнти

Ціни

Як розрахувати Вартість наших послуг?

Кожен з наших Клієнтів має особливий бізнес під який ми проводимо персональний розрахунок

Я приймаю угоду про політику конфіденційності

go top button