+380 95 145 12 02

Аутсорсинг складського персоналу

Робота на складі грає важливу роль в розвитку бізнесу, адже саме там відбувається прийом, сортування і зберігання товару, який потім відправляється на експорт, в торгові точки або ж відразу кінцевому споживачеві. Безсумнівно, склад  це лише чергова сходинка на шляху до реалізації товару, і далеко не перша в списку пріоритетів, але саме упорядкована і налагоджена робота складського персоналу допомагає компаніям контролювати поставки, наявність продуктів, і бути впевненими в їх безпеці.
 
Головна проблема складу в тому, що досить часто там не вистачає працівників, особливо в періоди підвищеного попиту або сезону відпусток. І якщо відбуваються затримки на складі, то це тягне за собою безліч негативних наслідків, в тому числі і зниження прибутку. Щоб не допустити цієї ситуації і сфокусуватися на головних завданнях, які не розпорошуючись на другорядні проблеми, багато компаній звертаються до такої послуги, як аутсорсинг персоналу на склад.

Навіщо потрібен аутсорсинг робочого персоналу

Дана послуга допомагає делегувати непрофільні заняття (в даному випадку роботу на складі) компанії-підряднику, яка в повній мірі відповідатиме за працівників і виконання всіх завдань. Тобто зона відповідальності за склад перекладається на плечі аутсорсингової компанії. Таким чином, вибираючи, наприклад, аутсорсинг вантажно-розвантажувальних робіт керуючому фірми, а також відділу кадрів не потрібно буде займатися пошуком вантажників, контролювати виконання робіт, вирішувати проблеми, пов'язані з персоналом, а також вести всю документацію за кожним працівником окремо і виплачувати зарплати. Всіма цими питаннями буде займатися компанія з надання персоналу.

Аутстафінг працівників на склад

Замовник може вибрати послуги з надання всього робочого персоналу на склад (аутсорсинг) або ж конкретні спеціальності (аутстаффінг), наприклад, водіїв електронавантажувачів, аутсорсинг комплектувальників, маркувальників і ін.
 
Тобто головна відмінність між аутсорсингом і аутстаффінг буде в тому, що при аутсорсингу підряднику делегують весь процес виконання послуг, а при аутстаффінгу підбирають лише необхідні кадри, виводячи їх за межі штатних одиниць.
 
Аутстаффінг складського персоналу буває необхідний, якщо компанії потрібні тимчасові співробітники або ж вузькопрофільні фахівці з особливою кваліфікацією.
 

Види аутсорсингу кадрів

 
Аутсорсингові компанії можуть надавати співробітників різних сфер, в тому числі прибиральників, кур'єрів, охоронців, різноробочих, аутсорсинг виробничого персоналу і так далі.
 
Для складських робіт, як правило, беруться кілька категорій робітників:
Цих кадрів в повній мірі достатньо, щоб забезпечити грамотне управління складом. В цьому випадку керівникам компанії не потрібно буде займатися пошуком персоналу через кадровий відділ. Вони отримають вже готову послугу, а кваліфікацією працівників, їх навчанням, медоглядом і працевлаштуванням займеться аутсорсингове агентство.

Плюси аутсорсингу

Послуги оренди персоналу також знімають з замовника додаткові завдання, такі як:

Мінуси аутсорсингу

І пам'ятайте, що надійні аутсорсингові компанії не будуть вам пропонувати невиправдано низькі ціни на свої послуги. Завжди буде відповідність ціна-якість, тому завжди вивчайте ринок і цінову політику, перш ніж зробити остаточний вибір.

Наші клієнти

Ціни

Як розрахувати Вартість наших послуг?

Кожен з наших Клієнтів має особливий бізнес під який ми проводимо персональний розрахунок

Я приймаю угоду про політику конфіденційності

go top button