+380 95 145 12 02

Тимчасовий персонал VS постійний: що краще?

У сучасному світі все популярнішими стають трудові відносини з гнучким графіком роботи, фріланс, тимчасова робота і, звичайно ж, аутсорсинг.

Жодне підприємство не може повноцінно провадити свою діяльність без допоміжних робіт. Уявіть собі, якщо фірма приділятиме багато уваги таким процесам, з'явиться потреба розширювати штат, навчати людей новим видам робіт, а це не лише додаткові фінансові витрати, а й тимчасові ресурси.

Наразі таку ситуацію легко подолати завдяки сучасному тренду – аутсорсингу персоналу. Завдяки цьому компанії можуть сконцентруватися на головних завданнях, а всю допоміжну роботу з організації найму і роботи тимчасових співробітників проведе спеціалізована фірма.

Переваги тимчасового персоналу

Аутстафінг співробітників полягає у тому, що надійний підрядник веде непрофільні завдання компанії, тобто її вирішуватимуть позаштатні працівники.

Завдяки цій послузі фірмам можуть надаватися робітники в різних сферах, наприклад, прибиральники, вантажники, сторожа, кур'єри та інші види персоналу.

Дуже зручно таким чином замовляти, як варіант, клінінгові послуги. Найняті робітники прийдуть навіть зі своїм інвентарем та миючими засобами, щоб навести лад. А це також економія витрат підприємства!

Так само дуже зручно вдаватися до найму персоналу до виконання складських робіт. Аутсорсингова компанія надає замовнику надійних та досвідчених працівників, які знають свою справу. А у підприємства відпадає необхідність утримувати кадрову службу, адже всі питання щодо персоналу за нього вирішує агентство. Тобто керівник фірми отримує повний пакет послуг, а всіма додатковими завданнями займається спеціалізована агенція. Медогляди, охорона праці, навчання співробітників – не головний біль підприємств.

Економія коштів та ресурсів

Тут не складно підрахувати вигоду, адже зовнішнім співробітникам платять лише за виконану роботу, при цьому не потрібно платити жодних додаткових платежів, витрачати кошти на ресурси та інше. Коли потреби користуватися послугами такого працівника немає, при скороченні йому не потрібно виплачувати вихідну допомогу. У роботодавця відпадає необхідність платити зарплату працівникам у той час, коли просто немає роботи. Усі витрати виробництва несе аутсорсер, фірма отримує готовий продукт. Як бачимо – економія очевидна.

Гнучкі умови

З кожним роком кількість працівників, які віддають перевагу аутсорсингу, зростає. Такий персонал не боїться скорочень. Їм цікаво пробувати себе у різних проектах, вивчати нові спеціальності. Вони не сидять на одному місці, з легкістю переїжджають із міста в місто, якщо для роботи виникає така потреба.

Реструктуризація

Робота з аутсорсинг агентом та масове укладання договорів на співпрацю з тимчасовим персоналом – прямий шлях до економії фонду оплати праці, не скорочуючи кількості працівників. Перспективним стає навіть додатковий набір робочої сили для запуску якогось короткочасного проекту, який раніше не мав вільних грошей.

Швидке та легке працевлаштування

Спрощена процедура найму та скорочення тимчасового персоналу, додаткове залучення працівників у піковий сезон чи відсутність основного працівника – більше не ускладнює робочий процес. Виконання всіх домовленостей та фін.зобов'язань з тимчасовим співробітником проводить агентство. Тобто у компанії з'являється можливість скоротити кадрове навантаження.

Оперативна робота

Жодна HR-служба не може швидко знайти велику кількість співробітників. Це підвладне лише мережі спеціалізованих агентств, які можуть залучити багато тимчасових працівників.

Збільшення обсягів готової продукції

 Коли фірма доручає деякі цикли виробництва надійної компанії-партнеру, вони стають продуктивнішими. А якщо зважати на те, що таких підрядників може бути кілька – кількість готової продукції збільшується в рази! Такі послуги є сприятливими та вигідними для нових підприємств, які тільки розпочинають свою діяльність, а також для тих, у кого «горять» термінові замовлення.

Переваги штатних співробітників

Кому і для чого потрібний аутстафінг

Як бачимо, переваги аутсорсингу перед постійним штатом очевидно, проте необхідно вивчати кожну ситуацію окремо. У разі робіт на недовгий термін краще зверніть увагу на тимчасовий персонал. Якщо ви шукаєте менеджерів та інших співробітників на довгострокову перспективу, то тут перевагу віддайте постійним штатним працівникам.

 

Наші клієнти

Ціни

Як розрахувати Вартість наших послуг?

Кожен з наших Клієнтів має особливий бізнес під який ми проводимо персональний розрахунок

Я приймаю угоду про політику конфіденційності

go top button