+380 95 145 12 02

Стікерування товару на складі

Якщо у вас є продукція, яку необхідно підготувати до реалізації, то вам, напевно, знадобляться послуги стікерування, особливо якщо справа стосується імпорту. При цьому нанесення стікерів на товар – це не рекомендація, а вимога, встановлена ​​законом. Крім того, стікерування допомагає отримати споживачам базову інформацію щодо продукту, що у багатьох випадках стає дуже вагомою конкурентною перевагою.

Що таке стікерування товару

Стікерівка – це нанесення на упаковку спеціального стікера, який містить у собі інформацію про товар, оформлений з дотриманням усіх законодавчих норм та вимог.

Стікерування та маркування товару дозволяє працівникам набагато легше обробляти, шукати та сортувати товар на складі, що у свою чергу прискорює логістичні процеси. Щодо імпорту товарів, то без цих невеликих наклейок з інформацією, на жаль, він буде неможливим.

Види стікерування

На сьогоднішній день, у зв'язку зі збільшенням споживчого попиту та кількості продукції, стікерування товарів на складі стало досить розвиненою та популярною послугою. Крім того, зараз існує два види, як можна стікерувати товар:

  1. Звичайне стікерування – стікер приклеюють у будь-якому місці, без конкретного розташування;
  2. Точкове стікерування – наносять стікер на спеціально відведеній ділянці.

Як правило, точкове стікерування готової продукції трохи дорожче, але більшою мірою вартість послуги з маркування та стікерування залежить від загального обсягу товару та термінів виконання. Дізнайтесь детальніше про ціну на аутсорсинг стікерувальників на склад, якщо вам потрібна ця послуга.

Також варто відзначити, що цей процес може проводитись як вручну, так і автоматично. І там, і там є свої плюси та мінуси, але що стосується стікерування саме на складі, то там все ж таки краще віддати перевагу ручному методу.

Навіщо потрібно стікерувати товар

Вся продукція, яка надалі відправлятиметься під реалізацію, обов'язково повинна мати стікерування, починаючи від одягу та техніки, закінчуючи косметикою та продуктами.

Найчастіше стікер приклеюють на тильний бік товару, і, як правило, він містить:

Все це допомагає не тільки відстежувати продукцію, але також і надавати важливу інформацію споживачеві, особливо коли товар доставлений з-за кордону і потрібен обов'язково переклад, щоб зрозуміти як його використовувати.

Також у ході різних маркетингових досліджень було доведено, що маркування на готову продукцію стимулює зростання продажів, тому багато виробників не втрачають цієї можливості і охоче використовують стікерування на своєму товарі.

Якщо ви хочете розширити свій бізнес і вивести його на новий рівень, то аутсорсингові послуги зі стікерування товару – ваш вибір! Завдяки якісній етикетці з усією необхідною інформацією, ви гарантовано зможете покращити зовнішній вигляд вашої продукції та виділити її серед інших схожих товарів, вироблених конкурентами.

 

Наші клієнти

Ціни

Як розрахувати Вартість наших послуг?

Кожен з наших Клієнтів має особливий бізнес під який ми проводимо персональний розрахунок

Я приймаю угоду про політику конфіденційності

go top button